Yeşim'e UN Women tarafından "Sözden Eyleme WEPs" Sertifikası

Yeşim'e UN Women tarafından "Sözden Eyleme WEPs" Sertifikası


UN Women tarafından organize edilen “Sözden Eyleme WEPs Programı Kapanış Toplantısı”nda, dört WEPs Elçisi’nden biri olan Yeşim Grup’a sertifika takdim edildi. Toplantıda program çıktıları ve ileriye dönük planlar da konuşuldu.

Törende sertifikayı, şirketimiz adına Kurumsal İletişim Direktörümüz Dilek Cesur ve Kurumsal İletişim Şefimiz Gizem İskeçeli Ok, UN Women Türkiye Ülke Direktörü Asya Varbanova'nın elinden aldı.

Yeşim'in bu başarısını kutlayan Yeşim Grup Co CEO'su ve Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Komitesi Başkanı Selim Şankaya duyduğu mutluluğu şöyle ifade etti:

"Yeşim Grup olarak çok önem verdiğimiz Cinsiyet Eşitliği konusunda UN Women Türkiye tarafından hayata geçirilen “Sözden Eyleme WEPs Programı” pilot uygulamasında WEPS elçisi seçilerek bu konuda Türkiye’de dört danışman firmadan biri olmaktan dolayı büyük mutluluk duyduk.
Bu platformda, savunuculuk ve liderlik deneyimlerimizi paylaşma fırsatı yakalarken, Yeşim Grup olarak uzun yıllardır sürdürdüğümüz çalışmaları daha geniş kitlelere ulaştırma şansını da elde ettik. Bu önemli adımla birlikte, öncü çalışmalarımızı sürdürmekte kararlıyız..."